Szkolenia menedżerskie

Szybkość zmian na rynku i stale rosnące oczekiwania wobec kadry menedżerskiej powodują, że współczesny lider to nie tylko osoba zarządzająca, ale również coach i kreator zmian w firmie. Jego umiejętności przywódcze i komunikacyjne decydują w ogromnej mierze o skuteczności pracy całego zespołu, a tym samym i o efektywności i wynikach firmy. Te oczekiwania powodują także, że wskazane osoby muszą dbać o stałe podnoszenie i uzupełnianie swoich kompetencji. Właśnie dlatego istotnym narzędziem rozwojowym okazują się nasze szkolenia menedżerskie, które organizujemy i przeprowadzamy w Warszawie.

 

Naszym celem jest dbałość o wiedzę i umiejętności liderów odpowiedzialnych za planowanie, budowanie, organizację i kontrolę pracy zespołów ze zrozumieniem i uwzględnieniem celów biznesowych przedsiębiorstwa i specyfiki branży. W naszych projektach i szkoleniach menedżerskich szczególną uwagę zwracamy na to, aby liderzy wspierali swoje kompetencje znajomością osobowości, predyspozycji i indywidualnych cech poszczególnych członków ich zespołów. W trakcie szkoleń uczestnicy otrzymują zestaw niezbędnych narzędzi, które są kluczowe w procesach budowania swojego autorytetu, motywowania pracowników i oswajania ich z odpowiedzialnością za cele firmy i zespołu. Prowadzone przez ekspertów MCS szkolenia dla menedżerów poparte są wieloletnim doświadczeniem i nieustannie rozwijaną wiedzą w zakresie kształtowania postaw i relacji biznesowych.

Ścieżka klasyczna

Ścieżka klasyczna zawiera programy bazujące na wiedzy i wskazówkach światowej sławy ekspertów, a uczestnictwo w szkoleniach menedżerskich w ramach tej ścieżki wyposaży Cię w podstawowy zasób wiedzy i umiejętności w wybranym przez Ciebie obszarze. Jeżeli postawisz na profesjonalnie prowadzone szkolenia, zarządzanie w Twojej firmie stanie się jeszcze bardziej efektywne. Tutaj znajdziesz propozycje coachingów realizowanych w ramach ścieżki klasycznej.

Ścieżka autorska

Proponowana przez nas ścieżka autorska to realizacja programów opartych na indywidualnych doświadczeniach naszych trenerów. Jest to innowacyjne podejście do szkoleń menedżerskich, które wyróżnia naszą warszawską firmę! Zdecydowaliśmy się na wdrożenie takiego rozwiązania, ponieważ jest ono w stanie sprostać konkurencyjnej i zmiennej rzeczywistości biznesowej, która wymaga od nowoczesnych team liderów nie tylko podstawowych kompetencji zawodowych i umiejętności w danym obszarze, ale również gotowości do działań innowacyjnych i nieszablonowych. Szkolenia dla menedżerów, które oferujemy służą rozbudzaniu potencjału kadry kierowniczej i budowaniu kreatywnego podejścia do zarządzania zespołem. Poniżej prezentujemy propozycje rozwijających treningów przygotowanych w ramach ścieżki autorskiej MCS.

Wróć

W górę