Szkolenia

Jesteśmy jedną z największych firm na polskim rynku zajmujących się rozwojem pracowników. Doradzamy, szkolimy oraz wspólnie z naszymi Klientami realizujemy takie działania, które w najbardziej efektywny sposób wpływają na rozbudzanie potencjału drzemiącego w każdym pracowniku. Co nas wyróżnia? Fakt, że nasze działania (w tym także szkolenia sprzedażowe) realizujemy w ramach dwóch ścieżek: klasycznej i autorskiej.

 

Będąc zespołem ekspertów, którzy do swojej codziennej pracy podchodzą w pełni odpowiedzialnie - zapraszamy do uczestnictwa w cyklach spotkań ukierunkowanych nie tylko na rozwój osobisty, ale również zwiększanie kompetencji zawodowych. Ofertę tych wyjątkowych treningów, z których mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorcy z Warszawy, ale również Klienci z innych miast, oparliśmy na czterech, podstawowych filarach. Są to obszary tematyczne w szczególny sposób uczestniczące i decydujące o biznesowej codzienności. Właśnie dlatego naszym Klientom oferujemy:

 

  • szkolenia menedżerskie, przygotowane z myślą o ludziach odpowiedzialnych za koordynowanie pracy zespołu, zarządzanie oraz podtrzymywanie wysokiego poziomu motywacji do pracy;
  • coachingi efektywnościowe, pozwalające usprawnić swoje umiejętności w obszarze skutecznej organizacji pracy;
  • szkolenia sprzedażowe, pozwalające poznać tajniki negocjacyjne oraz przydatne w codziennej pracy z Klientem narzędzia marketingowe;
  • szkolenia pracowników w zakresie obsługi klientów, poruszających m.in. kwestie związane z tzw. trudnym klientem.

 

Coachingi menadżerskie realizowane przez ekspertów MCS pozwolą przedstawicielom kadry zarządzającej skutecznie rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne i przywódcze. Szkolenia dla menadżerów mogą przełożyć się na skuteczność pracy całego zespołu. W MCS dowiecie się, jak budować efektywność osobistą, jak skutecznie zarządzać zespołem pracowników oraz jak budować trwałą relację prokliencką. Szkolenia dofinansowane realizowane przez naszych specjalistów są istotnym wsparciem w biznesie dla wszystkich przedsiębiorstw. Inwestycja w ludzi to budowanie solidnego fundamentu dla firmy.

Wróć

W górę