Żeby chciało się chcieć. W poszukiwaniu wewnętrznej energii do działania

Czy myślisz o tym jak będzie wyglądało Twoje życie za 5, 10, 15 lat? Czy zastanawiasz się czasem co wydarzyło się w Twoim życiu w ciągu ostatniego roku, dwóch, pięciu lat? Na co miałeś wpływ, Które z Twoich działań Cię rozwinęły, kiedy ostatnio zrobiłeś, nauczyłeś się czegoś nowego? Czym się różni Twój rok 2012 od 2011? Jeśli nie czujesz różnic, nie pamiętasz kluczowych wydarzeń ostatnich lat, to jest to szkolenie dla Ciebie.

Uczestnicy poznają i docenią znaczenie planowania długoterminowego. Poznają zależności pomiędzy realizowaniem swoich celów, a poziomem energii do działania. Dowiedzą się jak skutecznie realizować swoje marzenia, jak ich szukać i motywować siebie do działania. Dowiedzą się co wzmacnia a co przeszkadza w realizacji swoich celów.

Szkolenie adresowanie jest do osób, które chcą podnieść swój poziom motywacji w obszarach zawodowych i pozazawodowych, jest dla osób, które widzą w sobie bariery związane z zarządzaniem zespołem, delegowaniem zadań, współpracą zespołową i jednocześnie te umiejętności chcą doskonalić. Będzie miało charakter maksymalnie angażujący uczestników do autorefleksji i poszukiwania swoich osobistych motywatorów.