Słowa zimne i wyważone a obsesyjnie niecierpliwe emocje. Trening inteligencji emocjonalnej

Nie wiesz jak rozpoznawać emocje u innych? Zastanawiasz się, jak radzić sobie ze swoimi emocjami i czym jest inteligencja emocjonalna? Szukasz odpowiedzi na pytanie: jak skutecznie radzić sobie ze stresem? Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie!

Uczestnicy treningu zdobędą wiedzę na temat emocji, uczuć i nastrojów, poznają koncepcję Paula Ekmana i jego metody badania i rozpoznawania emocji u ludzi, dowiedzą się dlaczego błędnym jest podział na emocje „pozytywne” i „negatywne”, poznają skuteczne techniki radzenia sobie ze stresem, rozwiną umiejętności rozpoznawania emocji u siebie i u innych oraz poznają odpowiedź na pytanie: dlaczego wiedza o inteligencji emocjonalnej zdobyła tak dużą popularność w praktyce zarządzania? Podczas szkolenia uczestnicy będę uczyli się rozpoznawać emocje na specjalnie przygotowanych w tym celu fotografiach, zapoznają się ze specyfiką podstawowych emocji, takich jak: radość, smutek, strach, złość, zaskoczenie, wstręt i pogarda, poznają walory stosowania metody Jacobsona i treningu autogennego Schultza, stworzą swój osobisty profil stresu i odkryją dlaczego zebry nie mają wrzodów?