Jesteś sumą swoich wyborów. Trening akceptacji siebie i budowania poczucia własnej wartości

Czujesz, że masz trudności ze zbudowaniem silnego poczucia samoakceptacji? Żyjesz tylko przeszłością lub przyszłością, a nie dostrzegasz tego co jest tu i teraz? Zastanawiasz się,
co stało się z Twoimi młodzieńczymi marzeniami i dokąd zmierzasz? Masz wątpliwości czym tak naprawdę jest dojrzałość emocjonalna? Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie!

Uczestnicy treningu będą rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, zdobędą wiedzę na temat sposobów zatrzymania ulotnych chwil szczęścia, nauczą się jak łatwo poznawać nieznane i łamać konwencję „muszę, powinienem, wypada” oraz dowiedzą się, jak opanować sztukę „prawie nic nie robienia”?

Podczas szkolenia uczestnicy będą odkrywali na nowo siebie, popracują nad obszarami okna Johari, poznają swój motywacyjny kod DNA, stworzą własną niepowtarzalną mandalę, zbudują most do samego siebie, poznają walory metody Jacobsona i treningu autogennego Schultza, stworzą swój osobisty profil stresu i odkryją dlaczego zebry nie mają wrzodów?